Jarní povzbuzení

PROBUĎ TĚLO PO ZIMNÍM SPÁNKU

 začínáme

27.3.2023

online program

Zažijte příval energie a získejte spalující metabolismus!

 

Léto se blíží…

Která z vás by se, milé dámy, nechtěla v tom titěrném kousku šatníku (plavkách) cítit krásně, svůdně a příjemně?

Proto, až se vás bikiny zeptají, co jste dělaly na jaře, odpovězte jim s klidným svědomím: „Připravovaly jsme se na léto!“

Zdravé tělo – krásné tělo.

A o zdraví i kráse je Jarní povzbuzení – 14denní program, ve kterém zažijete příval energie místo jarní únavy.

Vyčistíte tělo pomocí jednoduchého jídelníčku, který podporuje funkci detoxikačních orgánů a je inspirován tradiční čínskou medicínou.

Nastartujete metabolismus po zimním odpočinku díky přerušovaným půstům 4:3, metody, která podporuje metabolismus a spalování tuků.

 

Jednoduše, zdravě, udržitelně.

Jak získáte energii?

Příval energie zajistí odlehčení jídelníčku a dodání důležitých vitamínů, minerálů a enzymů buňkám. Ty začnou pracovat efektivněji, protože budou mít dostatek paliva i substrátu pro svou práci.

 

Proč detoxikace?

Detoxikace je v našem pojetí podpora funkce orgánů, které zajišťují přirozené čistící procesy v těle 24 hodin 365 dní v roce.

Nepotřebujete pít měsíc zázračné koktejly, stačí zařadit potraviny, které povzbudí činnost jater, ledvin, sleziny, střeva i kůže a jídlo připravovat šetrně k našemu trávení.

Budete vařit, dusit, zapékat a používat vývar. Hodně vývaru. A také zeleninu a ovoce. Naopak snížíte množství lepku a mléka a potraviny budete jíst teplé nebo alespoň při pokojové teplotě.

 

K čemu přerušované půsty?

Přerušované půsty zefektivní buněčný metabolismus, detoxikaci a pomohou nastartovat metabolismus. Ulehčíte trávení, střevu a podpoříte regeneraci tkání.  Tím se akceleruje celý efekt programu a za 14 dní nejen že ucítíte, ale i uvidíte výsledky.

 

Co je to metoda 4:3?

Je to velmi jednoduché, ale efektivní střídání dnů, kdy se jí „normálně“ a dnů, kdy se „postí“. Jinými slovy 4 dny v týdnu budete jíst jídlo v téměř běžném množství, 3 dny v týdnu si dopřejete pouze určitý počet kalorií v jednom velkém, nebo ve 2 menších jídlech.

Je jídelníček sestavený na míru?

Není, ale to v tomto krátkém programu vůbec nevadí. Jídelníček na „běžné“ dny pro vás bude návod a porci určíte podle našeho oblíbeného pomocníka – „Dlaňové míry“

Půstové dny jsou jasně dané bez ohledu na to, jakou porci běžně konzumujete nebo jaký je váš bazální metabolismus.

 

Není to nebezpečné?

Kdepak.

Tím, že budete využívat kvalitní suroviny, nutričně kompletní jídla a budete střídat dny, kdy jíte normálně, se dny, ve kterých budete jíst méně, vaše tělo nebude mít pocit nedostatku a nezpomalí metabolismus. Naopak. Vitamíny a minerály zajistí dostatečnou buněčnou výživu a tělo bude pracovat efektivněji.

 

Pro koho je program vhodný?

Pro všechny, kteří chtějí zatočit s jarní únavou, získat energii, zhubnout nějaké to kilo a začít se zdravým životním stylem. Není vhodný pro kojící nebo těhotné ženy a děti.

 

Bude to jenom o jídle?

Nebude. Každý den od nás dostanete tipy, úkoly nebo rady, které posunou váš životní styl na novou, lepší a zdravější úroveň.

Jarní povzbuzení – probuď tělo ze zimního spánku

Unikátní program pro spalující metabolismus, energetickou vzpruhu a detoxikaci těla.

  • Program bude probíhat v uzavřené facebookové skupině.
  • Ještě před startem všichni účastníci dostanou do mailu workbook se vzorovým jídelníčkem na 14 dní, recepty, pomocníky a tipy ze světa zdraví, krásy a zdravého životního stylu.

 

790,- Kč

Nejste si jistí, jestli je Jarní povzbuzení pro vás to pravé?

Využijte možnosti telefonické 20ti minutové konzultace zdarma, při které zjistíte, jestli nám to ladí a co můžeme společně udělat pro vaše zdraví.

Kontaktujte nás.